Yardım Merkezi
Müşterilerimiz ile sürdürdüğümüz ilişkilerin sunduğumuz hizmetlerin kalitesi ile doğru orantılı olarak güçleneceğine inanmaktayız. Ürün satışı ve teslimi sonrasında, her türlü sorun ve görüşleriniz için çağrı merkezimize ulaşabiliyor olacak ve uzmanlarımızın desteğini yanınızda bulacaksınız. Kurumumuz telefon ve uzaktan yardım kanalıyla destek vermektedir.
Destek Formu
Bu formu doldurarak destek talebinde bulunabilirsiniz.
İndirmeler
Aşağıda indirme bağlantıları yer almaktadır.
  • Microsoft SQL Server 2014 Express SP2 Microsoft SQL Server 2014 kurulum dosyalarını içerir. İndirme seçenekleri arasında veritabanı sürücüleri, SSMSE uygulaması ve Advanced Services hizmetleri bulunur.
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Express SP2 Microsoft SQL Server 2008 kurulum dosyalarını içerir. İndirme seçenekleri arasında veritababnı sürücüleri, SSMSE uygulaması ve Advanced Services hizmetleri bulunur.
  • Microsoft SQL Server 2005 Express Microsoft SQL Server 2005 veritabanı kurulumudur. SSMSE veya Advanced Services hizmetleri bulunmaz.
  • SQL Server 2005 Management Studio Express Microsoft SQL Server 2005 için SSMSE uygulamasını içerir. Hem 32 bit hem de 64 bit indirmeleri buradan edinilebilir.
  • Microsoft SQL Server 2005 Express Microsoft SQL Server ile tam uyumludur. Tek bir uygulama dosyasından oluşur.